Dhoma Plazhi tek Pasqyrat Sarande

Numri i njoftimit: 73678 | Postuar në: 03.06.2018, 17:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 50

Kati: 1

Ngrohja: Rrymë

Çmimi: 3.500 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dhoma

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepen dhoma pushimi me qera , direk mbi plazhin e Pasqyrave Sarande- tek fshati Manastir.

Dhomat posedojne nga 2-3 deri 4 krevate me mundesi akomodimi dhe gatimi, me Kondicioner , Vila posedon dhe kopshtin e saj ku Mysafiret mund te argetohen dhe te shijojne pamjen e Detit nga kopshti.

Ne muajin Qershor cmimi i dhomave 2500 Leke Nata kurse nga Korriku dhe Gushti cmimi 3500 Leke Nata

Per Informacione dhe rezervime kontaktoni ne nr: 069 683 2118

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Qazim