Tokë për shitje në Tepe

Numri i njoftimit: 73686 | Postuar në: 05.06.2018, 13:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 802

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 16.040.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Tepe. Toka ka një sipërfaqe prej 802 m² dhe ndodhet buzë rrugës kryesore.
Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë të reja/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate