Resort në shitje në Barbullush

Numri i njoftimit: 73773 | Postuar në: 26.06.2018, 12:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 198.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një resort luksoz me vendndodhje në Barbullush.
Në një truall prej 2250 m², ndërtesa ka një sipërfaqje 1290 m² dhe përfshin:

- Një kishëz
- Kuzhinë të madhe të plotë
- Kuzhinë të plotë për furrë buke
- Kuzhinë për larje enësh
- Dhomë për larje rrobash
- Pishinë termale për terapi 160 m² (16 x 10 metra)

Pjesa e hotelit përfshin 10 dhoma me dush dhe banjo, 2 dhoma, 7 dhoma me 2 banjo.
Për invalidët ofrohen edhe një banjo e madhe sipas kushteve.

Është e pajisur me gjenerator automatik 150 KVA, ka sistem ngrohjeje dhe 2 depo.
Prona mund të përdoret për qëllime të shumëfishta, si: shtëpi private, manastir, shtëpi për të moshuarit, shtëpi për njerëzit me aftësi të kufizuara, etj.

🏷ÇMIMI: 198’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.al

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate