ofroj punime profesionale

Numri i njoftimit: 73789 | Postuar në: 28.06.2018, 07:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Zbukurimi

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


Landscaping and Garden Services / ofrojme sherbime gjelberimi
Published by Ide Per Kopshte · 7 April ·
Landscaping and Garden Services in Albania
Ofron sherbime gjelberimi ne te gjithe Republiken e Shqiperise Per...
--- Projekte
---Zbatim
--- Realizim
---Lulishte
--- Parqe
--- Hotele
--- Oborre
--- Vila
--- Sthtepia private
--- Tendera
--- Instuticione shtetrore
--- Fabrika
--- Restaurants
--- Lokale etj
Talentet me te mire ne montimin e tapetit te barit natural
--- Tapet bari natyral
--- Tapet Artificial
--- Gardhe druri dekorative
--- Dysheme druri
--- Rregullojme oborre me tulla
--- Shtrim pllakash
--- Mure guri
--- Veshje me pllake
I afte ne mbjelljem e pemeve dekorative
--- Mbjellje me fare bari
--- mbjellje lule natyrale
--- qethje ligushtrash
--- plehrim barit te gjelbert
--- prashitje pemeve & luleve
--- ushqyesh gjethore
--- sperkatje kunder kalbezimit
Sisteme ujites Automatic & Manual
--- Programator timer
--- Manual & te thjeshte
Me Diplome Gjelberimi & 15vjet Eksperience pune ne Angli dhe Shqiperi
Pune e Garantuar & cilesi te larte
info email Landscapingproject@aol.com
Subashihysen@gmail.com
Tel & whats up:+355675451324
Ju Mirepresim

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 hysen