Shitet ne cmim OKAZION biblioteke e cilesise se larte.

Numri i njoftimit: 74808 | Postuar në: 05.07.2018, 10:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Rrafte dhe Vende për magazinim

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne gjendje shume te mire. Ngjyre e lehte pana, por materjali i saj cilesor prej druri mundeson lyerjen sipas deshires.
Eshte e ndare ne dy pjese ku secila pjese ka permasa 1.38 cm lartesi dhe 3.83 cm gjeresi. Eshte bere me porosi te vecante.
Shiten vec e vec ose te dyja bashke ne cmim okazional. Cmimi per secilen 70 000L te reja. cmim i diskutueshem.
KONTAKTl: 0696091323

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 elisa