Shitet apartament me hipoteke ne Shengjin, Lezhe.

Numri i njoftimit: 74809 | Postuar në: 05.07.2018, 10:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 63

Ngrohja: Te tjera

Kati: 1

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament me hipoteke ne Shengjin, Lezhe. 1+1 me siperfaqe 63m2 ne total. Kati i pare.
Ndertimi ndodhet ne ane te detit dhe ka pamje nga deti.. Per me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni ne nr e tel. 0696091323

 Lezhë     Shëngjin

Dërgo E-mail

 elisa