Tokë për shitje në Draçin

Numri i njoftimit: 74822 | Postuar në: 09.07.2018, 14:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 3000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 390.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Draçin, vetëm 40 m larg unazës së Perashit.
Sipërfaqja e tokës është 3000 m² dhe ndodhet buzë rrugës.

🏷ÇMIMI: 130 €/m²
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate