FIDANA DAFINE PER EKSPORTIN E GJETHEVE DHE GJELBERIM

Numri i njoftimit: 7491 | Postuar në: 18.02.2014, 22:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 Lekë

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


DISPONOJME FIDANA DAFINE PER GJELBERIME LULISHTESH OBORRESH DHE PER PRODHIM GJETHESH PER EKSPORT . FIDANAT JANE NE VAZO , 1,5 M LARTESI ; FIDANET JANE NE FORME KACUBEJE ME 5-7 LLASTARE TE RRENJEZUAR NE CDO VAZO.. KONTAKTONI NE TEL. NR. 068 68 59 331.
SHYQYRI DELIU ING/PYJESH PEQIN.

 Shyqyri Deliu