Lojra kazinoje

Numri i njoftimit: 7504 | Postuar në: 19.02.2014, 23:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Skeda apex origjinale version UA 1.06
Skeda admiral te gjitha versionet
Blloqe ushqimi per te gjitha llojet
Touchscreen 19"
Dallas key
Pjese rruletash gold
MONITORE apex dhe admiral origjinale.
Bill acceptore eba34 dhe WBA 25

 Tiranë

Dërgo E-mail

 DITO