espace

Numri i njoftimit: 7535 | Postuar në: 20.02.2014, 23:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Renault

Modeli: Espace

Viti: 2004

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Limuzinë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 5.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


makina eshte e ardhur nga italia dhe eshte me dogane te paguar

 gentjan