SHITET HYRJE APARTAMENTI TEPER KOMODE ,NE GJIROKASTER

Numri i njoftimit: 7558 | Postuar në: 28.06.2014, 16:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Shitet nje apartament ne qytetin e Gjirokastres, ne lagjen Zinxhira .Apartamenti ka 2 dhoma, 1 sallon, dhe nje kuzhine ,eshte kati i pare ku ka dhe vend per parkimin e makines suaj. Apartamenti eshte i ri me aksesore te kohes moderne ,i ndertuar ne 2006 dhe shume i pershtatshem per nje familje qe ende nuk ka vendosur per te investuar nje shtepi. Apartamenti eshte 130m2 , dhe shume cilesor. Shitet per arsye emigrimi . Paga e kenaqshme . Te interesuarit te dergojne email, " emamushi@hotmail.com" ose ne numer cel "0696983073" .

 Gjirokastër

Dërgo E-mail

 evisa