Tokë në shitje në Dobraç

Numri i njoftimit: 75861 | Postuar në: 19.07.2018, 17:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 3000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 90.000.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare “Sufaj”. Toka ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 3 dynym.
Është e pajisur me të gjitha dokumentat e rregullta dhe është shumë e përshtatshme për ndërtim duke qenë zonë e banueshme me mjaft shtëpi përreth.

🏷ÇMIMI: 3 milionë lekë të reja/dynymi

*I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate