Shitet shpi ne tirane vile

Numri i njoftimit: 75869 | Postuar në: 21.07.2018, 22:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 140.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Kati i pare dy dhoma gjumi banje sallon kuzhine kati i dyte e i trete dubleks dy banja tre dhoma gjumi sallon kuzhine

 Tiranë     Babrruja, Kinostudio

Dërgo E-mail

 Vergini