PS4 SLIM 500GB (Play Station i ri)

Numri i njoftimit: 75883 | Postuar në: 27.07.2018, 14:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 280 € i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


PS4 i ri, i pahapur, ne kuti. Me nje leve dhe pa loje. Sic e shihni ne foto. Kontakt mundesisht ne whatsapp pasi jam ne pune dhe nuk mund te pergjigjem.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Rigers