JNC Computer 7000 Lek

Numri i njoftimit: 7659 | Postuar në: 25.02.2014, 16:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 2 GHz

RAM Memoria: 1 GB

Çmimi: 7.000 Lekë

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Kart Grafike Nvidia: 512 MB
HDD:40GB
Procesor: Amd Athlon 64 3200+

Ne Gjendje Te Mire dhe per lojra vetem 7000 Lek

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Jashar