Ore antike Omega swisser 1930

Numri i njoftimit: 7685 | Postuar në: 26.02.2014, 07:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 €

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Orë

Lloji i njoftimit: Shitet


ora eshte me nje vjetersi relativisht e vjeter ne kohe. ne gjendje pune dhe per me teper informacion kontaktoni ne nr 0682444023 vlera eshte simbolike 500 euro

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Krenar