Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.

Numri i njoftimit: 76953 | Postuar në: 27.08.2018, 11:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 Lekë

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.
Per me shume informacion telefononi 0692080780.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Grifin Albania