Shitet shtepi private 2-kate me sp 1500 m2

Numri i njoftimit: 76982 | Postuar në: 14.11.2018, 23:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 5

Sipërfaqja: 1500

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 1278

Çmimi: 220.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


CITYHOME ka per te shitur shtepi private 2-kate sp 1500 m2.
Shtepia ndodhet afer sheshit Kiras. shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Cityhome >(Ndërmarrje)