Sisteme sigurie me kamera per Biznese

Numri i njoftimit: 77001 | Postuar në: 05.09.2018, 13:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 700 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Dixhitale

Lloji i njoftimit: Shitet


Super Oferte -->700 euro
Sisteme sigurie me kamera per Biznese.
Ne pakete perfshihen :
*Njesia e komandimit deri ne 8 kanale
*4 Kamera IP me rezolucion 3px(2304x1536)
*Instalim, konfigurim, sinkronizim,testim.
*Programi i menaxhimit falas nga celulari ne kohe reale
Shenim: Programi mund te instalohet ne disa telefona te ndryshem.
*Garanci 12 muaj per produktet qe do te instalohen.
Per me shume informacion rreth produkteve na kontaktoni ne : 0672229122
SE-TEK SHPK L71627029G Subjekt i Licensuar dhe i autorizuar per mirmbajtje sistemesh sigurie dhe instalimin e tyre.
Blerje e Sigurte! Garanci e kthimit te parave 14 dite nga dita e instalimit .

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 SE-TEK >(Ndërmarrje)