Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Vaso Pasha, prane

Numri i njoftimit: 77031 | Postuar në: 10.09.2018, 15:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.300 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Vaso Pasha, prane Gardes. Ambient me siperfaqe 135m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne 3 zyra, 2 WC dhe 1 Blk, ka 1 AC, mundesi parkimi.
Cmimi 1300 Euro/muaj. Taksa te perfishira

ID : 034051135

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Tirana Real Estate