Tokë në shitje, tek ish-Poçeria

Numri i njoftimit: 77056 | Postuar në: 17.09.2018, 13:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1422

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: 90.000.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 1422 m², me vendndodhje tek ish-Poçeria. Toka është e pajisur me të gjitha dokumentat e rregullta, e përshtatshme për ndërtim duke qenë zonë e banueshme me mjaft shtëpi përreth, dhe ka dalje në rrugë.

🏷ÇMIMI: 90 milion lekë
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate