OKAZION SHITET W.PASSAT

Numri i njoftimit: 77074 | Postuar në: 21.09.2018, 18:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Passat

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 15000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes passat i vitit 2002 me karta, makina ne gjendje shume te mire. Taksat dhe Siguracioni te paguara deri ne 2019 fund viti. Motori 2.5 v6

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Enea