Kamera sekre te fshehta pergjimi spiune

Numri i njoftimit: 77089 | Postuar në: 25.09.2018, 22:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 €

Kategoria Dyqane, Tregti / Dyqane për Kompjutera, IT

Lloji i njoftimit: Shitet


Kamera te fshehura me cmimet me te lira ne treg dhe pajisjet me te fundit.

goo.gl/tB8tuC
https://www.instagram.com/kamera_sekrete/

- Programe te kontrollimit te telefonit kameres para/mbrapa Screenshot live te ekranit full ne cdo vend qe te ndodheni kontrollon telefonin..

-Ore murale me kamer te fshehur Wifi
- Ore tavoline me kamer te fshehur Wifi
- Maus audio me sim card degjohet live me telefon
- Karikues USB me karte sim degjohet live me telefon
- Aromatizues ambjenti me kamer te fshehur WIFI, shikohet ne cdo distance me lidhje wifi.
- Pajisje gjurmimi GPS


Paguaj cash ne momentin e dorezimit.
Tag:
me kamer te fshehte kamer e fshehte kamer sekrete e mfsheft spycamera kamer spy video pergjim kamera pergjimi kamer spiune pergjuese audio kamera sakrete kamer e fshehur kamer wifi camera spy hidden cam kamere e fshehte kamera te fshehta sekrete kamer mfsheht kamera kamer sekret kamera sekrete spiune pergjim spycam camspy pajisje pergjimi

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 kamera