Shitet objekti Vile+Restorant+Dyqan mishi

Numri i njoftimit: 77095 | Postuar në: 26.09.2018, 23:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 7

Sipërfaqja: 410

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Te tjera

Sipërfaqja e oborrit: 658 m^2

Çmimi: 300.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet objekti Vile+Restorant+Dyqan mishi ne Qender te fshatit Topoje. Objekti eshte i perbere nga Kati i Pare 190 mt2 Njesi, 100 mt2 restoranti, 70 mt2 dyqani i mishit dhe 20 mt2 guzhina qe perdoret per Restorantin. Kati i Dyte ka 220 mt2 banese qe eshte e organizuar ne Sallon, 3 Dhoma gjumi, 3 Tualete, Korridor dhe Ballkone. Cmimi i diskutueshem,Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin 0695530413

 Fier     Topojë

Dërgo E-mail

 Aristir Kerri