Duplex në shitje, pas Rektoratit

Numri i njoftimit: 77097 | Postuar në: 27.09.2018, 17:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 49.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron në shitje një duplex dy-katësh me sipërfaqe 47 m²/kat të ndodhur në katin e fundit të pallatit tek “Meridiani” në qendër të qytetit, pas Rektoratit. Në katin e parë të duplex-it ndodhen një sallon i bollshëm, një kuzhinë gatimi, të shtruar të gjitha në pllakë dhe një ballkon me pamje mbrapa. Ndërsa në katin e dytë të duplex-it ndodhen një dhomë gjumi martesore dhe një banjo e pajisur me të gjitha hidrosanitaret e duhura. Dhoma e gjumit është e shtruar me parket. Dritaret e mëdha sigurojnë një ndriçim natyror të bollshëm të të gjithë duplex-it, të gjitha dritaret janë të pajisura me grila. Ofrohet në shitje e mobiluar.
🏷ÇMIMI: 49’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate