Ambjent biznesi me qira, në sheshin "Isa Boletini"

Numri i njoftimit: 77107 | Postuar në: 01.10.2018, 12:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 0

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Ambiente shërbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi me sipërfaqe 140 m² të ndodhur në Sheshin “Isa Boletini”. Ambjenti është i gjithi i rrethuar me vetratë xhami, i shtruar me pllakë dhe tavani është me gips. Ka dhe një banjo. Ofron mundësi shfrytëzimi për dyqane, apo zyra shërbimi.

🏷ÇMIMI: 1500 €/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate