Tv Box Android TRING DIGITALB S. SPORT FALAS

Numri i njoftimit: 77109 | Postuar në: 01.10.2018, 14:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Acer

Modeli: x99

Çmimi: 55 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes smart Boxa X96mini ne gjendje 2cop 2gb ram 16gb memory 70mij ose 55Euro quadcore 2 ghz Android 7.1.2 dhe X99 me porosi (10-18 dite, 50mij kapar)4gb ram 32gb memory hexacore 180mij(145Euro (2018) te programuar me kanalet TRING DHE DIGITALB Super sport Tring sport FALAS sky sport UK etj Satcionet falas funksionojn me ane te aplikacioneve (applik ON/OFline varet nga programuesi) po te doni i vendosni Abonim 3/6/12mujor 30/50/90Euro me +6000 stacione (nuk vendos abonime per personat qe nuk blej Smart boxin PASI ABONIMI BLIHET ONLINE ME CMIMN E LANCUAR si me siper ) (mbi 20 kampionate Champions league premier League Serie A La Liga NBA F1 UMA etj dhe mbi 60 000 VODs mjafton te keni internet +6mbs ne shtepi 069 24 83 849 durres

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 mimo