Jepet me Qera Makine (Taxi) Daci SANDERO 2010

Numri i njoftimit: 77125 | Postuar në: 05.10.2018, 13:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Dacija

Modeli: Sandero

Viti: 2010

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 15000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 30.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Jepet me Qera Makine (Taxi) DACIA SANDERO 2010.
Pershkrim
Kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e verdhe, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike,
Makina disponon dokumentacion dhe liçense te rregullt.

Çmimi: 30.000 Leke te Reja/Muaj .

Nr.Kontakti : 069 81 11 301.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Skender