Shtëpi private në shitje në Tophanë.

Numri i njoftimit: 77129 | Postuar në: 05.10.2018, 18:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 109

Numri i kateve: -1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 224

Çmimi: 83.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 109.7 m² të ndodhur ne Tophanë.
Shtëpia ofron një hapësirë të bollshme duke ofruar: 1 sallon, 1 kuzhinë gatimi, 4 dhoma gjumi dhe 2 banjo.
Trualli në të cilin ndodhet shtëpia ka një sipërfaqe prej 224 m² me dokumente të rregullta.

🏷ÇMIMI: 83’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate