Vilë me qira te shkolla Teknologjike

Numri i njoftimit: 77132 | Postuar në: 06.10.2018, 13:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 5

Sipërfaqja: 260

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 60

Çmimi: 60.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një vile tri-katëshe me sipërfaqe 260 m² të ndodhur tek shkolla Teknologjike “Hamdi Bushati”. Në katin e parë ofron mundësi shfrytëzimi për dyqan apo magazinë, ndërsa dy katet e tjera janë të banueshme. Ambjetet e brendshme janë të bollshme duke ofruar 5 dhoma gjumi dhe 3 banjo. Vila është e mobiluar plotësisht, dhe ofron një oborr të bollshëm për 2 vende parkimi.

🏷ÇMIMI: 60’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate