Hyrje 2+1 me qira, rruga "Ludovik Saraçi"

Numri i njoftimit: 77136 | Postuar në: 08.10.2018, 17:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 120

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 40

Çmimi: 250 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 120 m² të ndodhur në katin e parë, në rrugën “Ludovik Saraçi”. Hapësira e bollshme ofron një sallon, dy dhoma gjumi, dhe dy banjo.
Ngrohja shtëpisë bëhet me sistem kaldaje. Hyrja ofrohet e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 250 €/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate