Hyrje 2+1 me qira në Parrucë

Numri i njoftimit: 77138 | Postuar në: 09.10.2018, 13:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 100

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Nuk ka

Sipërfaqja e oborrit: 30

Çmimi: 20.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 100 m² të ndodhur në katin e tretë, në Parrucë.
Hyrja ofron një kuzhinë, 2 dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon.
Ndodhet në një lagje të qetë dhe ofrohet me qira e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate