Garsoniere me qira, në Parrucë

Numri i njoftimit: 77141 | Postuar në: 09.10.2018, 18:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 50

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 30

Çmimi: 15.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një garsoniere me sipërfaqe 50 m² në katin e dytë të një shtëpie private.
Shtëpia ndodhet në Parrucë. Ofron një dhomë, një banjo dhe një ballkon.

🏷ÇMIMI: 15’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate