Shtëpi private në shitje në rrugën "Kokej"

Numri i njoftimit: 77144 | Postuar në: 10.10.2018, 14:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 74

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 12

Çmimi: 4.500.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 74 m², ku 62 m² është ndërtim shtëpia ndërsa 12 m² është oborr, e cila ndodhet në rrugën “Kokej”. Shtëpia ofron një sallon + kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo.
Pozicionohet në një zonë të qetë dhe të përshtatshme për banim. Shtëpia është e pajisur me të gjithë dokumentacionin e duhur të pronësisë.
🏷ÇMIMI: 4'500'000 lekë
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate