Shtëpi private në shitje te Mëhalla e Çakajve

Numri i njoftimit: 77161 | Postuar në: 15.10.2018, 13:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 60

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 40

Çmimi: 59.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me sipërfaqe totale 100 m², ndër të cilat 60 m² janë banesa dhe 40 m² oborr. Shtëpia ndodhet te Mëhalla e Çakajve dhe është e mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Pozicionohet në një zonë të qetë dhe të përshtatshme për banim.

🏷ÇMIMI: 59’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate