Shtëpi private 4+1 në shitje në Shirq

Numri i njoftimit: 77163 | Postuar në: 15.10.2018, 17:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 224

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 2600

Çmimi: 18.000.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi moderne private dy-katëshe 4+1 me vendndodhje në Shirq, Dajç dhe me sipërfaqe 224 m².
Prona është e ndërtuar mbi një truall me sipërfaqe 2 dynym e 600 m².

Shtëpia ka në përbërje:
- Një sallon të mobiluar në mënyrë mjaft moderne
- Një kuzhinë të kompletuar me banak
- 4 dhoma gjumi në katin e dytë
- Dy banjo të kompletuara
- Një garazh

- Ofron një verandë çlodhëse me sipërfaqe 50 m².
- Ka një çati cilësore prej druri austriak special.
- Dritaret e dhomave janë duralumin dhe dopioxham, si dhe kanë rrjeta dhe grila të jashtme.
- Dyert e brendshme të shtëpisë janë prej druri.
- Është e shtruar krejtësisht me pllakë.
- Ka mobilje të kushtueshme dhe mjaft moderne.
- Shitet e gjitha e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 18 milionë lekë të reja
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate