Vilë në shitje, në Rus

Numri i njoftimit: 77166 | Postuar në: 16.10.2018, 17:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 310

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 390

Çmimi: 265.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron në shitje një vilë 2-katëshe e gjysmë, ndërtuar në një truall me sipërfaqe 700 m², me vendodhje në Rus, ngjitur me shkollën Përparimi. Vila ofron një sipërfaqe të brendshme prej 310 m².
Vila përbëhet nga: -3 dhoma gjumi
-3 banjo
-kuzhine të bollshme
-sallon
Cilesi të vilës: -oborr të bollshëm me bimë dekorative
-dopio-tulle
-e shtruar me polisterol
-sistem kaldaje
-banjo me hidromasazh
-garazh
Vila është e ndërtuar 15 vitet e fundit dhe është në gjendje mjaft të re.

🏷Cmimi 265.000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate