Shitet Volkswagen Passat, Station Wagon, Viti 1999

Numri i njoftimit: 77170 | Postuar në: 16.10.2018, 22:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Passat

Viti: 1999

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 35000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.600 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, Air Condition Clima Tronic, Sistem Alarmi, Kambio Manuale, Diesel, 1.9 TDi- te kuqe, dokumenta te paguara deri ne Janar-2018.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Rexhep Pasha