Shtëpi private njëkatëshe në shitje

Numri i njoftimit: 77173 | Postuar në: 17.10.2018, 13:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 70

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 227

Çmimi: 150.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private njëkatëshe 2+1 me sipërfaqe ndërtimi 70 m² dhe me adresë: rruga “Don Ndre Zadeja”, pranë shkollës jopublike 9-vjeçare ”Miqësia”.
✅Shtëpia përbëhet nga: – Dy dhoma gjumi
– Salloni dhe kuzhina
– Një banjo
✔Cilësi të tjera të banesës: – Është e shtruar me pllakë.
– Ka dritare duralumini dhe dyer druri.
– Ka një oborr me sipërfaqe 227 m².
– Është tërësisht e mobiluar.
– Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate