Hyrje 2+1 ne shitje tek “Ura Dervishbeg”

Numri i njoftimit: 77174 | Postuar në: 17.10.2018, 18:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 70

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 60

Çmimi: 60.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg, hyrja ka nje siperfaqe totale prej 130 m² ku 70m² jane ndertim dhe 60m² oborr.
Hyrja ndahet respektivisht ne: – Sallon + Kuzhine
– 2 dhoma
– Banjo
Cilesi te tjera te kesaj prone: – Ndodhet ne nje zone mjaft te qete,e pershtatshme per familjare.
– Eshte rikonstruktuar vitet e fundit.
– E shtruar e gjitha ne pllake.
– Banjo e re me te gjitha hidrosanitaret.
– Dyert e brendshme prej druri.
– Dritaret dopio-xham.
– Oborr te bollshem per parkimin e nje automjeti.
– E pajisur me hipoteke.

CMIMI 60’000 €
———————————–
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765 ose +355 22 247570
Gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate