Bar dhe hotel me qira tek “Instituti”

Numri i njoftimit: 77178 | Postuar në: 18.10.2018, 16:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 169

Kati: 2

Ngrohja: Rrymë

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dhoma

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira bar dhe hotel në katin e dytë dhe të tretë me një sipërfaqe prej 169m² secili kat, tek “Instituti”.Kati dytë është i arreduar për bar,i shtruar me parket dhe ka dy banjo , ndërsa kati tretë përbëhet nga gjashtë dhoma, tërësisht të arreduara dhe secila ka nga një banjo.
Gjithashtu kati tretë është i shtruar me parket.
Mund te shfrytëzohet dhe kati i katërt për hotel, i cili është pothuajse i përfunduar.

🏷ÇMIMI: 1’500 €/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate