Atlete

Numri i njoftimit: 77179 | Postuar në: 18.10.2018, 17:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Atlete

Madhësi: 43

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 40 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i njoftimit: Shitet


Atlete me shumic (Gjilan).Te pa konkurrence ne çmime.Kontakti 044251861 viber.Faqja zyrtare facebook RIEKER.

 Durrës     Durrës

 Sedat