Jepet me qera ambient

Numri i njoftimit: 77188 | Postuar në: 20.10.2018, 14:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 140

Kati: 2

Ngrohja: Te tjera

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Ambjenti ndodhet , në Rrugën e “Kavajes”. Dyqani ka një sipërfaqe totale prej 140m2 dhe është i gjithi i organizuar në 3 dhoma me 2 tualete dhe një ballkon .Ky ambient të jetë i përshtatshëm për çdo lloj biznesi, furrë buke, dyqan, palestër,zyrë ose bar-kafe etj. Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri.I pamobiluar . Është i orientuar nga Veri-Jug-Lindje-Perëndim Cmimi 2000€/muaj

Per me shume detaje kontaktoni: 00355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate