Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.

Numri i njoftimit: 77196 | Postuar në: 22.10.2018, 15:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 26.400 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita.
I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e energjisë. Vendodhja e dyqanit në Yzberisht është në zonë të populluar.

Çmimi 26 400 euro

Cel. : 068 21 21 765

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Grifin Albania