http://www.forum-al.com

Numri i njoftimit: 77219 | Postuar në: 25.10.2018, 09:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50.000 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Forum-AL u formua në fund të vitit 2008. Me përpjekjet e një grupi nismëtar që në 2005, u hodh idea e një rrjeti shqiptar me servera shqiptarë. Qëllimi ynë kryesor është të kemi një Forum ku të mblidhen të gjithë shqiptarët nga të gjitha trojet tona dhe bashkatdhetarët të shpërndarë në të gjithë botën.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 t0fx