Tokë në shitje, në lagjen “Vojo Kushi”

Numri i njoftimit: 77221 | Postuar në: 25.10.2018, 15:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 445

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 140.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 455 m², me vendndodhje në lagjen “Vojo Kushi”. Në një pjesë të truallit është ndërtuar një shtëpi me sipërfaqe ndërtimi 230 m², që ndodhet në katin e parë.
✔Cilësitë e truallit:
– Zona përreth është e qetë
– Trualli është i pajisur me certifikatë pronësie dhe hipoteke.

🏷ÇMIMI: 140’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate