Jepet me qera shtepi ne zonen e Vilave Gjermane

Numri i njoftimit: 77224 | Postuar në: 25.10.2018, 22:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Jepet shtepi me qera ne nje vile private ne kate te 2-te. Shtepia ka 2 dhoma gjumi. , 1 sallon te madh , korridor dhe 2 tualete. Shtepia ka gjithashtu dhe nje ballkon te madh dhe vendparkim per makina. Shtepia eshte e mobiluar. Qeraja eshte : 30.000 leke
Adresa: Vilat Gjermane
Kontaktoni ne numurin : 0698420170

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Kristi