Shtitet APRILIA ATLANTIC 250cc viti prodhimit 2005

Numri i njoftimit: 77226 | Postuar në: 27.12.2018, 19:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Aprilia

Lloji: Skuter

Viti: 2005

Modeli: ATLANTIC

Kilometra:: 80000

Çmimi: 1.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Motorë mbi 50 cc

Lloji i njoftimit: Shitet


APRILIA ATLANTIC 250cc VITI PRODHIMIT 2005 GHENDJE SHUM TE MIR SHERBIMET E KRYERA TE GJITHA NE GREQI GOMA TE REJA MICHELIN CITY GRIP I SAPO ARDHUR NGA GREQIA DHE SAPO KAN DAL TARGAT LETRAT E PAGUARA PER 1 VIT PER ME SHUM TELEFONONI NE NR 0682275060

 Berat     Velabisht

Dërgo E-mail

 Altin