Vilë 3-katëshe me qira te Poçeria

Numri i njoftimit: 77227 | Postuar në: 26.10.2018, 13:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 510

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 600

Çmimi: 600 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një vilë tri-katëshe të ndodhur te Poçeria, Shkodër.
Vila ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 510 m² (170 m² për kat) në një truall prej 600 m².
Vila ka 4 dhoma gjumi, dy salla ndenjeje dhe një banjo.

🏷ÇMIMI: 600 €/muaj
—————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate