Vilë 3-katëshe me qira në Pedonale

Numri i njoftimit: 77233 | Postuar në: 27.10.2018, 13:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 145

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 90

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë.
Objekti ndahet në këtë mënyrë:
Kati i parë: në të cilin ndodhet lokali, ka të gjitha pajisjet e nevojshme me një arredim mjaft të këndshëm dhe të rehatshëm.
Kati i dytë: është ambjent për banim që ofron: -një sallon,
-një kuzhinë,
-tre dhoma gjumi, të shtruara me parket
-dy banjo, të kompletuara
Ofrohet me qira i mobiluar.
Kati i tretë: është bosh, papafingo.

ÇMIMI: 1500 €/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate